Isaszeg vezetése

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Isaszegi közélet

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 9:23 am    Hozzászólás témája: Isaszeg vezetése
 
Kerestem megfelelő helyet a hozzászólásomnak mert nem akartama videós topicot tovább offolni.

Ide lehetne írni az Isaszeg vezetésével kapcsolatos hozzászólásokat.
-polgármester,
-képviselők,
-önkormányzati hivatal

Valamint a hozzájuk kapcsolódó ténykedéseket:
-határozatok,
-ülések,
-balhék
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 9:24 am    Hozzászólás témája:
 
Szóval a videós témát szeretném itt folytatni. Azaz azt az esetet amikor elmarad egy ülés mert nincs megfelelő technikai feltétel a megtartásához.

Ekkora bénázást! Very Happy
Amúgy amíg én is ökormányzati hivatalban dolgoztam Algyőn technikailak elég kaotikus volt minden. Amíg ott dolgoztam annak ellenére, hogy építési osztályon voltam azért az egész hivatal gépeit csinálgattam ha gond volt velük.

Nem tudom mennyi gép van ott, meg van-e rendszergazda, de ha egy tucatnál több a gép szerintem oda kellene egy szakember! Az elég lol, hogy ülés elött nem ellenőrzik a technikai feltételeket.

A képviselők fele ott van, de minek? A polgármester mindenkit leugathat? Meg nem kell végighallgatnia senkit? Nincs ott valami megszabott rend? Mert ez nem tűnt testületi ülésnek nekem. Minden felszólalásnak megvan a magar helye és rendje nem?

Hogy lehet ilyet mondani, hogy 100 éve nem kellett hangfelvétel. Persze és millió évekkel ezelött a dínók is jobban éltek mint most! Ekkora faszságot.

Miért kell bezárni az ülést? Rendeljen szünetet és oldják meg a problémát hozzáértők.
Ha igazán sarkosan nézem a dolgot egy kolleganő hiánya miatt maradt el az ülés? Mert őt nem érték el és neki van diktafonhoz cucca. Ez azért kicsit mókás had ne fejtsem ki további véleményemet.


Nem tudom hogy lehet így érdemben működtetni egy települést. Ha a polgármester ilyen legalább a képviselők tegyék már helyre vagy küldjék el. Miért jó az a képviselőknek ha a településük így működik ott ahol élnek? Hogy néznek így a választók szemébe? Mit mond a képviselő a lakosnak mikor a botrányos dolgokat megkérdezik és, hogy miért nem tesznek ellene?

Ugye itt a településen is körzetek vannak és minden körzet egy képviselőhöz tartozik?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 11:34 am    Hozzászólás témája:
 
Nálunk elszabadúlt a pokol, önkényuralom van és antidemokrácia.
A honlapunkon olvasgathatsz róla. A múltkori testületi után, mindenki felzaklatott állapotban volt. Azt válaszolták arra a kérdésemre, hogy miért nem hívják ki a Gémesit, mint a MÖSZ elnökét vagy a Közig hivatal emberét, vagy akárkit aki felette áll, a válasz az volt, senki sem bír vele. Aszisztál hozzá néhány jómadár és így bármit megtehet.
Gyere el egyre, jól fog szórakozni, de előtte vegyél be nyugtatót!!
Hát itt tarunk.


A hozzászólás legutóbb hajraisaszeg által Csüt. Jún. 01, 2006 11:43 am-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 11:42 am    Hozzászólás témája:
 
http://mail.google.com/mail/?view=att&disp=attd&attid=0.1&th=10b864563916fe6b


Ez a válasza, amúgy meg sz@rik a fejedre, ha nem tetszik menj és panaszkodj a Közig. hivatalba, ami után annak az írásos nem tetszését szintén sz@rik felolvasni.
De most már hasmenése van, mert f@sik megtartani a kötelező közmeghallgatást, amit egyedül mint önkényúr döntött el hogy majd novemberben lesz megtartva.

Ha nem velünk történne, el sem hinném hogy igaz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 11:53 am    Hozzászólás témája:
 
Hajrá... mi sajnos nem látunk bele a google-s mail fiókodba, így minden ilyen link használhatatlan. Nekünk egy login képernyő jön fel rá, és tartom valószínűnek a Te géped automatikusan bejelentkezik, a mienk pedig user/pass info hiányában nem. Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 12:27 pm    Hozzászólás témája:
 
Köszi! Laughing Idea Shocked

Azért Wince szólhatott volna!!!!
Itt égetem magam. Ha neked elküldöm feltudod tenni Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 01, 2006 12:38 pm    Hozzászólás témája:
 
Nem szóltam, valóban! Nem is szólhattam, mivel azt sem tudtam miről van szó. Ezért megjegyeztem, hogy valami nem stimmel a linkeddel. S, mivel több helyre linkelted, nem tudom már, hogy hol szóltam miatta! Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Isaszegi közélet
1 / 1 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség