Mondd meg a véleményed...

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Isaszegi közélet

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 12:30 am    Hozzászólás témája:
 
Kedves Ricsi.
Még odaát némi nézeteltérésbe keveredtem pwagner-rel a ti ügyetekkel kapcsolatba és a hozzászólására melyben mondot pár szót és bocsánatkérésre kért fel benneteket én a lentebb leírtakat válaszoltam neki.
Szélesebb vita sajnálatos módon azért nem alakulhatott ki mert az az elmebetegnek tűnő alpolgármester lezáratta a fórumot.l


Péter kedves! Egy pici tolerancia? na meg az ártatlanság védelme. Tudod nagyon jól az emberek beszélnek össze vissza, még azok is akik ott voltak, legyen az feltételezett tettes vagy áldozat . Majd a nyomozás lezárása után (ha egyálltalán lesz)Vagy a bírósági itélet után (ha lesz) mondhatjuk azt? hogy most tessék bocsánatot kérni bárkitöl is. Péter előre miért kell bocsánatott kérni?? Gondoltál már arra mi van akkor, ha a fiúk tudatos szépen felépített provokáció áldozatai, és ezzel fordulhat a kocka bűnösből áldozat áldozatból bűnös! Egy biztos én személy szerint óriási fenttartással kezelem ezt az ügyet mind két részről. Főlleg azért mert a Kocsis piszkos keze benne van, és azt is tudom milyen állnok ill. gonosz boszorkány tud lenni a Fodorné képviselőasszony, aki ráadásul képviselőtársai szerint is hozzánemértő és rendkívűl buta, magyarúl sík hü.....ye
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 1:44 am    Hozzászólás témája:
 
Péter nem te!!

Csak tudod feláll a szőr a hátamon, hogy ídő előtt bocsánatkérésre szólítanak fel bárkit is!!Majd ha eltelik egy kis idő,és kiderűl az igazság.Akkor- akkor talán de előre!?!?
Különben megjegyezném neked az eset kapcsán, ha megfenyegetne engem egy képviselőasszony jelen esetben,(Fodorné az állítolagos atrocitást elszenvedő)hogy elveteti tőllem a fiamat vagy a lányomat mert az önkormányzathoz fordutam anyagi segítségért Ráadásúl Gódor Józsefné képviselőnővel egyetemben, folyamatossan megakadályoná,hogy gyermekeim megkapják mind azt, az állam álltal biztosított különböző támogatásokat mely minden olyan gyermeknek jár aki hasonló helyzetbe van,és mindezt azért mert ennek a két képviselőnek nem szimpatikus az anyukám aki szintén képviselő ill. én ,na akkor biztos vagyok benne,hogy e két képviselővel én is Jó néhány keresetlen szót váltanék, és soha a büdös életbe nem kérnék tőllük bocsánatot. De még elnézést se ugyanis én az a fajta ember vagyok aki a családja (de főleg gyermekei) ellen irányuló támadást, fenyegetést a világ legsúlyosabb bűnének számítja.Én nem vagyok híve az eröszaknak bár kűlső megjelenésem elég robosztus de számomra, és szerintem más számára is a család szent és sérthetetlen .Ezt kéne a fejébe vésni ennek a két babszemnyi aggyal sem rendelkező képviselőnőnek. Családal gyermekkel nem szórakozunk, és a szüleiket, nagyszüleiket nem rajtuk keresztűl zsaroljuk, piszkáljuk,és fenyegetjük!!!!De én úgy látom ennek a két júdásnak(Gódórné, Fodorné) ezen eszmék baromi messze állnak az értékrendjüktől.l Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 2:58 pm    Hozzászólás témája: ???
 
Kedves Attila!

Miért kell Neked is csak az egyik oldalát "megvilágítani" a történteknek?

Én úgy gondolom, hogy (nem szeretve Fodor Sárit, és Gódornét, mert gyűlölöm azokat, akik felhasználnak egy közösséget az előmenetelükhöz, s azután érdekből fenéken billentik őket) az önkormányzati, és más támogatások is csak rászorultsági alapon járnak!!! Azt, aki mégis kér, vagy azt aki meg is kapja mindenképpen minősíti, hogy megpróbálja elvenni, vagy el is veszi a támogatást azoktól, akik valóban rászorulnak. Isaszegen is van bőven rászoruló ember!!!

A kérdéses kislány étkezési hozzájárulása több okból sem volt megadható. Nem szeretném részletesen megírni, hogy miért nem, mert még a végén én leszek a hibás azért is, ha valóban elveszik a családtól, ahol jó sora van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Mózes Attila Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.09. Vasárnap 5:53
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Isaszeg, Május 1. utca 21.

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 17, 2006 7:03 pm    Hozzászólás témája:
 
Ma hallottam az édesanyámtól, hogy majd a polgármester választáson indulni akar a polgármester felesége is, hát kérdem én, nem elég nekünk ezt az embert ( ember...? Bocsánat a túlzásért ) elviselnünk? Gondolja ha a férjének nem sikerül nyernie, akkor majd neki sikerül?! Kész röhely az egész család!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 17, 2006 8:31 pm    Hozzászólás témája:
 
Na, me' má' mé'?
Lehetne belőlük -kis optimizmussal- polgi és alpolgi is!!! Idea Laughing
Szépen kiépülhetne a kis diktatúr(h)a... Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

Mózes Attila Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.09. Vasárnap 5:53
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Isaszeg, Május 1. utca 21.

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 17, 2006 8:34 pm    Hozzászólás témája:
 
Shocked Hát ebben van valami! Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 8:31 am    Hozzászólás témája:
 
Többpárti Nyilatkozat, avagy mikor a pártok összefogtak, „szervezkedtek"!?
A nyilatkozatot a Fidesznek csak hat tagja nevében írtuk alá, de úgy gondoltuk a lakosság felé ezt nem jelezzük.
Isaszeg lakói részéről a pártok ez ügyben való összefogása pozitív cselekedet volt és elismert.

http://www.freeweb.hu/fidesz-isa/partok.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

csipetkerozsika Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.05.12. Péntek 22:22
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 10:25 am    Hozzászólás témája:
 
Kedves pwagner rászorultsági alapon ....... !!!??

Én tudok erre egy nagyon jó receptet, ha netán dolgozol akkor ted ezt feketén, látogasd gyakran az italkimérő helyeket.......!!
És máris rászorult lehetsz.

Sajnos Isaszegen a rászorulók egyrésze ebből tevődik össze.
Talán kicsit nagyobb hatékonysággal kellene ellenőrizni a rászorultságot-s inkább azokat támogatni nagyobb mértékben akik ténylegesen önhibájukon kivül kerültek kiszolgáltatott helyzetbe.
Sőt talán azokat is lehetne támogatásba részesiteni akik pár Ft-tal túllépik azokat a bizonyos összegeket amiket valaki valahol meghatározott.
Viszont szegényeknek olyan munkahelyük van, hogy még 10 Ft-tal sem ír kevesebbet arra a fránya papírra a munkáltatójuk.

Szóval ki a családsegítő kedves munkatársaival az irodákból az utcára házakba és nézzük át, hogy ténylegesen megalapozottak-e azok az igények amiket a segélyekért felterjesztettek.

Netán akörnyéken fellelhető munkelehetőségeket gyűjtsék össze, és ajánlják az otthony ülöknek s ha a 10. sem megfelelő különböző mondvacsinált okok miatt akkor talán elkellene gondolkozni azon, hogy miért is mi tartsuk el ezeket az embereket.
Elárulom én sem szívesen kelek hajnalban és érkezem haza este. De ha mindenki így élné az életét akkor mi lenne!!!????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Isaszegi közélet
1 / 1 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség