Országos politika
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Politika

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 8:41 pm    Hozzászólás témája:
 
Ki mit szól az ország eddig létező legnagyobb államadósságához?

Ki mit szól a lassan 300 forintos benzinárhoz (holnaptól 285), és még mindig nincs jövedéki adó csökkentés? A MOL indoklásában itt is játszik a forint-dollár árfolyam változása.

Ki mit szól az export-import mérleghez, melyben egyre inkább importálunk és egyre kevésbé exportálunk?

Ezek a kérdések fogalmazódtak meg bennem hirtelen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:00 pm    Hozzászólás témája:
 
Zly!
Én szóltam! Most jön a fekete-leves. Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:29 pm    Hozzászólás témája:
 
Mennyi is a zállamadósság? 300 ezer milliárd? Laughing
Unokáink is nyögni fogják...
Igen MSZP!
Az üzemanyag árakat nagyon nem kommentálom, ugyanis, ha birka a nép és megéri neki így is tankolni mindenféle véleménynyílánítás nélkül, hát rajta.
Felőlem akár lehet 500 is /lityi...

Export/import: Ez van. Ezt teszi a globalizáció, más néven EU.
Semmi másra nem való, mint az elfekvő árukészletek másik országra való rátukmálása és a saját cégeik térnyerése bármi áron. Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:28 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Megint belökött egy csontot a Nagyvezír? Smile

És ahhoz mit szóltok, hogy megint hazudott! Nem mond le, pedig megígérte három hete? Sad hazug ember a Nagyvezír!

És már talált bűnbakot is abban a valódi konzervatív pártban, amelyik nem hagyta, hogy beolvassza a nagy FIDESZ tégelyben! Ahol már mindenki megfordult. Csintalan, Mikola, Semlyén, Pozsgay, ...
Fú de széles ez az ajtó! Balszéltől a jobbszélig? Smile

De szerencsére a bűnbak megvan! Igaz, hogy nem normális ember, aki azt reméli, hogy akár az MDF, MIÉP, Centrum, meg a fene tudja melyik picurka támogatásával is fordítani lehetne, amikor szinte mindenütt az MSZP-SZDSZ együtt toronymagasan vezet! Smile

Majd 2010-ben! Bár reményem szerint addigra kijózanodnak a jobbérzésű jobboldaliak, s akkor már az MDF, vagy más CDU szerű párt lesz a jobboldal vezető ereje! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:29 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Sem a Forza Italia, sem a magyar fordítása a Hajrá Magyarország képződmény nem lett hiteles! Európa nem bolond! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:35 pm    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]Európa nem bolond! Smile[/quote]
Valóban!
Magyarország és annak vezetése a hülye! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:40 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Kis buta kutyus!

Itália, és Magyarország szerinted nem Európa? Hú! Hol jártál a föci órák helyett?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:42 pm    Hozzászólás témája:
 
Péter, nekem nincs vezírem. Én magyar állampolgár vagyok, aki jelen állapotban - igaz 16 éve egyfolytában és töretlenül "inkább a fidesz" állásponttal a hátam mögött - most inkább független jelöltre szavazott. Mert már ott is vannak olyan emberek (pl dájcs-für, rogán, mikola, smitt), akinek a jelenléte is kimondottan irritál. De indítottam egy konkrét topikot egy pár gondolattal. Ehhez várom a kommentárokat, pl a Tiédet is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:45 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Rendeben!
Én nem vagyok közgaszdász! De majd igyekszem tanulmányozni a szakirodalmat ezekről a kérdésekről! Gondolom nem szeretnéd, hogy csak ugassam a témát, mint a focit a lakosság apraja nagyja, ha tudnak járni, futni, rugni, ha nem! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:48 pm    Hozzászólás témája:
 
Megint feledékeny vagy, kiccica!
Mi mentünk Európába vagy Európa jött el hozzánk? Miközben mi egy tapodtat sem mozdultunk! (miről beszéltek a vezíreid csatlakozáskor???)
Ne gyere már ilyen lökött válaszokkal!!! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:56 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Európa itt volt ezred éve! És mi benne voltunk!

Én erről beszélek! Ezért nem értem, hogy miről is beszél, aki azt mondja, hogy Magyarország nem Európa!

Lasd WinCE!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:58 pm    Hozzászólás témája:
 
Ha oda mentünk, vagy ide jött, akkor ott voltunk vagy nem voltunk ott? Állítólag nálam okosabb emberek mondták ki...
A fizikai tartózkodás más tészta...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:02 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Ki mondta, hogy Európa idejött? ???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:05 pm    Hozzászólás témája:
 
Ezek szerint tényleg van mit bepótolnod!
Most vagy idejött vagy mi mentünk oda...
Annyira "jellemtelen" megnyilvánulás volt ez Kovácséktólmegyóéktól, hogy feláll még most is a szőr a hátamon Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:06 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Azok kik? ??? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:10 pm    Hozzászólás témája:
 
Én is szeretném, ha emlékeinkből és életünkből is végleg törlődne a nevük és személyük Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:16 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 5:40 am    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]Megint belökött egy csontot a Nagyvezír? Smile

És ahhoz mit szóltok, hogy megint hazudott! Nem mond le, pedig megígérte három hete? Sad hazug ember a Nagyvezír!

És már talált bűnbakot is abban a valódi konzervatív pártban, amelyik nem hagyta, hogy beolvassza a nagy FIDESZ tégelyben! Ahol már mindenki megfordult. Csintalan, Mikola, Semlyén, Pozsgay, ...
Fú de széles ez az ajtó! Balszéltől a jobbszélig? Smile

De szerencsére a bűnbak megvan! Igaz, hogy nem normális ember, aki azt reméli, hogy akár az MDF, MIÉP, Centrum, meg a fene tudja melyik picurka támogatásával is fordítani lehetne, amikor szinte mindenütt az MSZP-SZDSZ együtt toronymagasan vezet! Smile

Majd 2010-ben! Bár reményem szerint addigra kijózanodnak a jobbérzésű jobboldaliak, s akkor már az MDF, vagy más CDU szerű párt lesz a jobboldal vezető ereje! Smile[/quote]


Ez mind szép és jó csak a kérdésre is tudnál válaszolni? Szeretem a politikai vitákat mert az egyik föltesz a kérdést amire a másik vagy a kérdésfeltevő személyét fúrja meg vagy kampánymondatokat pufogtat a levegőbe.

[i]"Az államháztartás hiánya márciusban, a helyi önkormányzatok nélkül 353,7 milliárd forint lett - közölte a pénzügyminisztérium hétfőn. Az első negyedévi deficit 789,2 milliárd forint lett, ami az éves előirányzat 51,1 százaléka. Tavaly márciusban az idei negyede, 91 milliárd forint volt a hiány, és a három hónapos deficit is (435,4 milliárd forint) kisebb volt több mint háromszázmilliárddal."[/i]

Na és itt az ok amiért nem kell újra az ígéreteket teljesíteni. Személy szerint annak örültem volna ha ezt már a kampányban is emlegeti minden párt nem csak az MDF.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:54 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Már másik topikban leírtam, hogy sajnos nem vagyok közgazdász, ezért nem tudok véleményt mondani! De vannak közgazdász barátaim, majd érdeklődöm, és tájékoztatlak Benneteket! Jó így? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:03 am    Hozzászólás témája:
 
Íme egy vélemény amivel én maximálisan egyetértek érdemes elolvasni pártállástól függetlenül. Nagyon érdekel a pártszimpatizánsok őszinte véleménye (nem kell a betanult duma) mert szerintem nagyon is igaza vana véleményíróbak.

[url]http://index.hu/velemeny/jegyzet/val060412/[/url]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:14 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Ez is egy vélemény!

Meg az is, hogy savanyú a szőlő! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:27 am    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]Ez is egy vélemény!

Meg az is, hogy savanyú a szőlő! Smile[/quote]ű


Végigolvastad? Mert a hozzászólásodból nem az derül ki!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:29 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="Random_"] Nagyon érdekel a pártszimpatizánsok őszinte véleménye (nem kell a betanult duma) mert szerintem nagyon is igaza vana véleményíróbak.[/quote]
Random, sztem add fel! Én úgy látom, hogy aki valamelyik párt elkötelezett híve, az szemellenzővel közlekedik, nem tud elvonatkoztatni politikai hovatartozásától.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:34 am    Hozzászólás témája:
 
Igen igazad van. Csak azt nem értem miért nem követik figyelemmel a környező országok és a sajátunk útját.

Én 26 éves kis "kölök" fejjel látom, hogy egyik párt se jobb és mindkettő csak szivat minket mások meg idősebb fejjel nem képesek ezt belátni.
Ez nagyon elszomorít! Legyen az Fideszes vagy MSZP-s.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:40 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="Random_"]Én 26 éves kis "kölök" fejjel látom, hogy egyik párt se jobb és mindkettő csak szivat minket [/quote]

Látod én 26 éves koromban még hittem a jobboldalnak. Aztán egyszer csak nyert(ünk)! És mi volt? Hagyjuk, ez már történelem. Egyik kutya, másik eb, a nép meg szív. De ha leszünk még páran hasonló véleményen, legközelebb bejuttatjuk a függetlenünket.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:46 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Sajnos nem az a tendencia, hogy függetlenek vajni esélye is lenne!

DR. BÜKKFALVY BEATRIX MIÉP-Jobbik 158 3,04%
Fogarasiné Deák Valéria Eszter MSZP 2069 39,81%
DR. GÉMESI GYÖRGY MDF-FIDESZ-KDNP 2423 46,6%2
Keresztúri Sándor Független 332 6,39%
Dr. Nagy Károly Független 38 0,73%
DR. SZAKÁCS GYULA SZDSZ 177 3,41%

A függetlenek összesen kaptak 370 db szavazatot Isaszegen. Ők voltak a rokonok!

Sőt az engem is zavar, hogy szinte mindenki úgy szavazott, hogy nem tért el a pártra adott szavazata, a jelöltre adott szavazatától a párt-ot illetően, kivéve persze a 370 szavazót, aki függetlenre adta a voksát!

Ez valóban szomorú, hiszen elvész a személyek varázsa! Miért ne lehetne egy jelölt személyében alkalmasabb, mint a másik attól fügetlenül, hogy a pártok közül kivel szimpatizálok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:48 am    Hozzászólás témája:
 
Vannak olyanok a környezetemben, akiket az én antipolitizálásom dühít. Persze, mindkét tábor próbál agitálni, és a barátnőm is győzködni próbált az első forduló előtt. Azt mondták, ne higgyek senkinek, csak tényleg nézzem meg a saját életemet! Megtettem. Tudom, furcsa, de az életszínvonalamon sem javulást, sem romlást nem tapasztaltam. Azt mondták erre, hogy persze, nekem könnyű, az utóbbi években nem akartam lakáshoz jutni, nincs gyerekem, aki miatt a családi pótlékot figyelemmel kísérném, stb. Azt tanácsolták, akkor oké, nézzem meg a munkahelyemen mi változott. Elgondolkodtam, és arra jutottam, hogy összességében semmi...! Ezzel már ők sem tudtak mit kezdeni.
Bizonyos szempontból irigylem őket, mert ők legalább hisznek valamelyik pártnak. Mint tudjuk, a hit a nem látott dolgokról való meggyőződés. Én a magam részéről maradok az Isten hitnél!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:58 am    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]Ez valóban szomorú, hiszen elvész a személyek varázsa! Miért ne lehetne egy jelölt személyében alkalmasabb, mint a másik attól fügetlenül, hogy a pártok közül kivel szimpatizálok?[/quote]

Én legszívesebben tennék egy gyors közvélemény kutatást! Őszintén, ki az, aki legalább 1x belenézett az X előtt, hogy kik vannak a nevek mögött?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:01 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Látod Babi!

Ez a lényeg! Szinte minden embernek az élete akkor változik, amikor éppen személyesen neki úgy alakul. Befejezi az iskoláit, munkát talál, elveszíti esetleg a munkáját, nyugdíjba megy, ... Nincs közvetlen kapcsolat a politika és az egyes emberek életkörülményei változása között! Nekem személy szerint nagyon sokat romlott az életszínvonalam az utóbbi négy évben. Mert a cégemnek nem tudtam elég munkát találni, a 15 emberemből el kellett küldenem 10-et, és magamnak is össze kellett húznom a nadrágszíjamat (nem volt könnyű 140 kilósan). De ennek nincs köze sem adó emeléshez, sem adócsökkentéshez, s főleg nincs köze a gyógyszer árakhoz (a fogyi tea ára sokat emelkedett, és ezért most baromi rosszul élek 140 kilósan, nehezebben mozgok), sem a gázárakhoz, ... De még a TB %-hoz sem. Az embereket azért kellett elküldenem, mert nem volt munka a kezükben, s azért a vakaródzás nem életcél egy munkahelyen sem. Ha lesz megrendelésem, akkor veszek fel embereket függetlenül attól, hogy csökken-e a TB járulék, vagy sem, mert a munkát el kell végezni. Legfeljebb a profit lesz kevesebb!

Ja és van négy gyermekem, én tudom, hogy mikor kaptunk több támogatást. Smile

És az Isten hit nem zárja ki a politikai érzékenységet (lásd politikailag megnyilvánuló papok, lelkészek, rabbik, ... ezreit!)! Én hívő református vagyok gyermekkorom óta. Megtalált az Úr, pedig a keresztelőm után (egy-két hetes lehettem akkor) nem kaptam semmiféle tájékoztatást a vallásról! De méges megtaláltam az utat, illetve az ÚT talált meg engem! Ebben a kegyben részesültem, s ez nekem nagyon jó!
De mi köze ennek a politikai nézetekhez??? Semmi!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:09 am    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]De mi köze ennek a politikai nézetekhez??? Semmi!!![/quote]
Én úgy gondolom, hogy a vallási vezetők ne politizáljanak! Inkább úgy mondom, hogy ne akarják befolyásolni a nyájukat! Mint magánember felőlem azt x-el, amit csak akar, de tartsa meg magának a véleményét!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:21 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Itt, Hazánkban én is úgy gondolom, hogy a lelkipásztor dolga a tanítás!

De vannak heleyek a földön, ahol látva a sok aljasságot, a papok forradalmárrá válnak. Délamerikai forradalmár papok példája jó példa, vagy afrikában hasonló a helyzet! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:49 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Babi"]Én a magam részéről maradok az Isten hitnél![/quote]
Az jó!
Biztos jó sok "füves cigit" osztogatott! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:57 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
WinCE! Na ezt már végképp nem értem! Neked semmi sem szent? Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:00 pm    Hozzászólás témája:
 
Nekem???
Jó lenne tudni, hogy miért mutogatsz folyton vissza! Shocked Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:03 pm    Hozzászólás témája: !!!!
 
Mert folyamatosan cikizel mindent és mindenkit! Van valami, valaki, valamilyen teljesítmény, amit tisztelsz? Bármi! Van?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:52 pm    Hozzászólás témája:
 
Szegény biztos azért olyan negatív, mert nincs nője!!! Persze, ha a csajokat is folyton leckéztetni, meg cikizni tudja csak, akkor bizony így jár!! Persze csak feltételezem, nem tudom, hogy így van. De azt olvastam, hogy a normális párkapcsolat az élet többi területén tapasztalható problémák megoldására, sőt az egész gondolkodásra hatással van. Nagyon boldogtalan lehet, hogy még az Istennel is csak gúnyolódni tud. Biztos kevesli, amit rá osztott.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:07 pm    Hozzászólás témája:
 
Egyébként a kérdésedre Péter! Az egész társadalomra jellemző, hogy semmilyen tudást, teljesítményt, hitet nem tisztel eléggé. Mindenki , aki csak távolról nézheti ezeknek az embereknek a teljesítményét, csak savanyú a szőlő alapon irigyli, vagy ami még rosszabb, becsmérli azt. Például a Kertész Imre irodalmi Nobel-díjának együtt örültünk ? Nem !! Sőt, másnap már arról pusmogtak, hogy a származás, a politika, a múlt, a jövő meg mittudomén mi mindent összehordtak, de az, hogy azaz ember akit ilyen mérhetetlen sok szenvedés és baj ért nem megbolondult, hanem adott valami egészen csodálatos a világnak és főleg a magyaroknak, arról nem volt szó. Hát ez van És ennek a hozzáállásnak hangos szolgálója ez a WinCE. Hát ez gáz...(jaj!!)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 8:22 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="WinCE"][quote="Babi"]Én a magam részéről maradok az Isten hitnél![/quote]
Az jó!
Biztos jó sok "füves cigit" osztogatott! Laughing[/quote]
WinCE, drága! Őszintén bevallom neked, hogy még csak nem is értem, hogy ezt a választ milyen elgondolásból írtad?! Ugyanis nem tudom összekapcsolni a két témát. Shocked Megmagyaráznád?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 5:53 pm    Hozzászólás témája:
 
Wince!
Vicceltél, eltüntél, mit tettél?
Valami viccféléről mintha olvastam volna a másikban legalább írjad már le. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 6:59 pm    Hozzászólás témája:
 
Már miért írnám le? "Ez" a topik nem "az" a topik! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 8:06 pm    Hozzászólás témája:
 
A viccben le van ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 8:17 pm    Hozzászólás témája:
 
Mé'? Olvastad?
Olyan öreg szegény, mint az országút. És kb annyira "lerágott csont", hogy azt is írhatnám, hogy: már-már általános intelligencia -de ezt ugye nem tehetem, mert elviszem a topik témáját más irányba, amiért kénytelen leszek magam [color=red]TÖRÖLNI[/color] Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:49 pm    Hozzászólás témája:
 
Tessék! lehet rá gombot varrni:
http://index.hu/gazdasag/magyar/vj060411/ Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:13 am    Hozzászólás témája:
 
"Veres János most azt mondta: azért, hogy a szándékosság vádja ne érje újra a tárcát, az áprilisi hiányprognózist a jövő hét közepén közli a minisztérium. A várakozásokat meghaladó márciusi deficitről ismét elmondta, hogy az okok egy része csak pénzszemléletben jelentett nagyobb hiányt, eredményszemléletben azonban nem, "

Mi jöhet még???????
Pénzszemlélt nem azonos az eredményszemlélettel.

Szóval ha belenézek a pénztárcámba és azt látom, hogy kevés benne a lové, rá se rántsak és ne is foglalkozzak vele mennyit látok benne, mert az nem annyi ám hanem sokkal, de sokkal több.
Köszi Veres ez Veretes volt. Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:22 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Hajraisaszeg!

Amikor vásároltál magadnak lakhelyet, baromira elfogyott a pénzed! Vagy nem?

PÉnzed nem maradt, sőt gondolom eladósodtál, de volt ezentúl hol laknod!

NO így keell érteni az eredményszemlélet, illetve pénzszemlélet különbséget! Smile Érted???????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:28 am    Hozzászólás témája:
 
Ja, értem már!!!!
Volt hol laknom és közben ettem a kerítést, vagy mind Chaplin a cipőtalpat.
Majd amikor már úgynéztem ki mint egy etióp, jöttek a bankárbácsik és elvették a házamat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:37 am    Hozzászólás témája:
 
Na már megint jól megaszontátok. Egyébként szabad valamit mondanom: képzeld hajrá, a másikon azt irkálják, valami IQ mérés lesz meg a Klincsek osztja majd a megbízásokat. Ehhez mit szólsz? Nézd meg ott, csúcsok ezek a fiúk!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:44 am    Hozzászólás témája:
 
A pénzről meg az eredményről. Évek óta részleter vásárolt autóval járok, mert egy összegben nem tudok annyit kigazdálkodni, viszont ha nincs autóm nem tudok közlekedni.
Tehát a kis pénzemből kifizetem a részletet, autóval járok, amivel pénzt keresek, ha dolgozom. Ugyi eddig világos? Na de most szegény vagyok vagy nem, eredményes vagy nem ? Szerintem maradt egy kis pénzem, sok adósságom, meg egy jó kocsim, ami meg eredmény. Hát így.
Vigyázat ez nem politika, vagy az? Mindjárt itt a WinCE a pallossal, és lesújt ránk egy törlés
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:49 am    Hozzászólás témája: !!
 
Politika? Csak kritikus kollegánk (mint MGP, a nagy!) kérdésére válaszoltunk! Pedig még közgazdászok se vagyunk, mégis erre még én is tudtam válaszolni! Ügyi vagyok? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 2:04 am    Hozzászólás témája:
 
Te Péter! Nézd már meg kicsit fentebb, a WinCE valami ' általános intelligenciát' emleget, az mi?!
Van általános műveltség, átlagműveltség, alap műveltség, egyetemes kultúra, veleszületett intelligencia. De mi ez az általános intelligencia?
Az amit az általánosban szerez az ember, vagy ami általánosságban van itten. Mert ha az utóbbi, akkor azt általános unintelligenciának nevezik, sajnos.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Politika
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Következő
1 / 12 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség