Országos politika
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Politika

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 17, 2006 7:43 pm    Hozzászólás témája:
 
Az alábbi levelet laza 300 példányban kürtöltem széjjel! Segíts a terjesztésben! Wink


[b]Oszlatná a kormány a Kossuth teret 23-án[/b]

Gonda László és Takács András, a Kossuth tériek vezetői arról értesítettek bennünket, hogy a BRFK-val folytatott tárgyalások nem vezettek eredményre. A kormány kitart amellett, hogy a tüntetőknek okóber 19-én 24 óráig távozniuk kell, mert zavarják a biztonságukat.

"Édesapám szélsőjobboldali szimpatizáns, dzsentroid, aki '56-ot máig forradalomként emlegeti."
Ezt Gyurcsány Ferenc nyilatkozta a Magyar Nemzetnek 1988-ban. És most ő akar minket elparancsolni a Kossuth térről.

Október 23-án mindenkit várunk. Ne hagyjuk magunkat!

A rendőri brutalitás ellen a dél-koreai diákok által kitalált, ott jól bevált, békés módszert fogjuk alkalmazni. A tüntetők egyszerűen sorban lefekszenek a földre, karjukat egymásba fonják, lábukat is beakasztják, és ezzel egy nagyon nehezen felbontható emberszőnyeget alkotnak. Ebben a helyzetben akadályozzuk meg, hogy az Apró-klán üdvöskéje által vezetett, hazug kormány meggyalázza a Kossuth teret, ahol ötven évvel ezelőtt sok száz ember vére folyt.

Aki ebben az alakzatban részt kíván venni, öltözzön melegen. Szeretettel várjuk azokat is, akik jelenlétükkel kívánnak demonstrálni a Gyurcsány-kormány aljasságai ellen, melyek közül csak az egyik lenne nemzeti ünnepünk bemocskolása.

Kérjük olvasóinkat, küldjék tovább ezt a felhívást e-mailben azoknak, akiket szintén szeretnének meghívni. Pártállásra való tekintet nélkül mindenkit várunk erre a békés tiltakozó akcióra. Provokátorokat nem tűrünk soraink közt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 18, 2006 7:31 pm    Hozzászólás témája:
 
http://kossuthter.com/files/ungari1.jpg

http://kossuthter.com/files/ungari2.jpg
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 19, 2006 7:30 am    Hozzászólás témája:
 
Egy kis bibi a tételben!
A MAGYAR nem egységes nép!
Sőt, ha visszanézek a történelembe, hiába mutatott fel egy -egy csoport példás, hazaszeretetről, erejét meghazudtoló tettet, egységről talán soha nem beszélhetünk!
Ha kivonul is néhány bátor, a kisszobákból, a tv elől nagyobb biztosítékot kap a kormányzó erő a folytatásra, mint az ellenállás hatása rá. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 19, 2006 8:07 pm    Hozzászólás témája:
 
Mert ezen "nyűves" társadalomnak nincs jövőképe! Sikeresen kiölték belőle, s minden újtól írtózik! Irtózik a szabadságtól (lásd 40 év orosz uradalom, utánna nato -amerika ****ének nyalogatása, majd jött az unijó) Sad
Reszket a rendszerváltozástól, mert ki tudja, hogy ezek után az még mit hozhat a nyakunkra, hisz 89 előtt milyen jó volt...? Wink
Annyira jó volt, hogy még gyerekeink is nyögni fogják annak előnyeit -a jelek is ezt mutatják! Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 19, 2006 9:42 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="WinCE"]Mert ezen "nyűves" társadalomnak nincs jövőképe! Sikeresen kiölték belőle, s minden újtól írtózik![/quote]

Talán nem mindenkiből! Lehet ez a kis hiba ami becsúszott a renszerbe!
Bízzunk egy kicsit, hogy egyszer sikerül a többséget kellő időben felrázni.
Nem lehet, hogy ezt sokáig mind jó néven vegye!
Vajon mi rossz van az újban?
Régóta az új a kedvencem, s mindig jót láttam, éreztem, tanultam. Soha nem kellett miatta szégyelnem magam. Mi ugyanis erre is gondolunk, ugye?
Hiba lehet, de tudni kell jóvátenni. Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 19, 2006 9:50 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="WinCE"]
Reszket a rendszerváltozástól, mert ki tudja, hogy ezek után az még mit hozhat a nyakunkra, hisz 89 előtt milyen jó volt...? Wink
Annyira jó volt, hogy még gyerekeink is nyögni fogják annak előnyeit -a jelek is ezt mutatják! Evil or Very Mad[/quote]

Hát ezt cáfolnám, nyomdafestéket nem tűrően!
Aki ezt mondja, magát csapja be. No engem nem!
S azt sem magyarázzák már, hogy ezután jobb lesz!
Meg sem hallom!
Hát ami azt illeti, a gyerekeikre ebből kifolyólag kevesen gondolnak! Úgy látom csak az a fontos, mi folyik ma a csapból!
Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 25, 2006 7:09 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote]Egyszerre kaptak el Előddel, egy rabszállító autón szállítottak be és volt időnk megbeszélni a dolgokat!

Elmondta, hogy azért húzták be a sorfal mögé, mert dobolt. A dobját összetörték, szemüvege leesett az ütlegek közben és elveszett. Amúgy jól van, a Gyorkocsi utcába vitték, ahol mint "hangadó" ellen 72 órás előzetes letartóztatást foganatosítottak. Nem tudom, hogy a hangadó jelzőt azért ragasztották rá, mert dobjával "hangot adott"? A Gyorskocsi utcában egyébként nem történt további attrocitás. Érdekes, a nyilvánosság elé kívánkozik a letartóztatottak összetétele és az általuk elkövetett cselekmények is!

Egy 30 körüli, néggyerekes fiatalember: egy idős néni elesett a rohamrendőrök kiszorítási művelete közben, délelőtt a Szabadság tér környékén. Mikor segíteni próbált, bevitték.

66 éves családapa, szemüveges, fehér ingben, élére vasalt nadrágban, zakóban. Papp Lajos és
a rohamrendőrök közé lépett, hogy azok ne bánsták a szívsebészt! Együtt ültünk egy Nagy József nevű '56-ossal, aki '56 ban disszidált és szombaton kap meg Hamburgban egy elismerést, az '56-os múltja miatt. Ő mesélt a zárkában '56-ról, midnyájan csöndben hallgattuk!

Egy kicsi vékony néni, mankóval állt a rendőrsorfal előtt. Amikor elindult a sorfal odamentem, hogy arrébb vigyem, erre bevittek a kordon mögé gumibottal vertek, kicsavarták az újjam és az arcomra térdeltek. Ezután összebilincselték a kezem műanyag kötegelővel és elvittek. Sokunk nem tud egyhelyben állni, ha a szemünk előtt segítségre szoruló ember
van, pláne ha nő és pláne ha öreg vagy gyerek! A nénivel nem tudom, mi lett, mert azonnal letepertek és azt üvöltötték: hogy "még mindig nem félsz?" A hátamra húztak nagyot
gumibottal, hogy feldagadt.

Egy férfi az előzetesben lévők közül csak kiszólt az autójából, hogy "Miért lövik a tömeget?" mire kihúzták az autójából(!) a felesége szeme láttára összeverték és megmondták, hogy azért nem viszik be a feleségét is, mert sokkos állapotba került. Amikor ezt mondta a rohamrendőr, még egyszer hasbarúgta a földön fekvő, összekötözött kezű embert.!

Egy 35 körüli fiatalember bűne az volt, hogy vonulás közben lelépett a járdáról. Ezért őt is rögtön 72 órára bezárták.

Volt egy hasonló korú férfi, aki feltartott kézzel ment a rendőrsorfallal szemben. Összeverték, a szeme alatt lila foltokkal, meztelen felsőtesttel hozták be, a ruháját letépték róla.

Érdekes zárka volt a miénk, ide hozták azt a kisöreget is, aki beindította a tankot! Legalább 70 éves, vékony, szálas, nagyon rokonszenves ember. Nem akart a dologgal semmi roszat, nem is sérült meg senki és semmi! 40 éve nem vezetett tankot, csak ki akarta próbálni, hogy működőképes-e! És beindult! Megállította a masinát és ki akart szállni és ekkor rohanták meg a rendőrök! Könnygázzal telefújták a tankot, az öreget pedig nagyon megverték, úgy hogy kórházba kellett vinni! Aztán a fogdába. Ne higyjétek el azokat az álhíreket hogy rendőrkordonba / vízágyúba / rendőrautóba hajtott!

A szerző kommunikáció-szociológia szakos hallgató[/quote]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 25, 2006 7:10 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote]Példátlan eseményeknek voltam szemtanúja hajnalban, amik úgy megráztak, hogy most, hazaérkezésemkor (hajnali két óra felé) azonnal le kell írnom őket. A publikálásra terveim szerint kora reggel kerül sor.

Az otthon békésen üldögélők biztosan megint nagyon okosan megmondják majd, hogy mi történt tegnap, hiszen a Gyurcsány is megmondta a tévében, hogy gonoszok gyülekeztek. Én azonban megint ott voltam fél tucat oszlatásnál is, szívtam a könnygázt, láttam a rendőröket egy karnyújtásnyira, úgyhogy talán az én véleményem is érdekes lehet, legalább egy kicsit.

Az egész ott kezdődött, hogy csak emlékezni szerettem volna valahol, eszembe sem jutott, hogy ilyen hamar és idáig fajulnak a dolgok. Már sokat kaptam a véleményem miatt, de szerintem ’56 ötvenéves évfordulója egy magyar embernek, aki nem azért magyar, mert az anyakönyvi kivonat állampolgárság rubrikájába ezt írták, nos, egy ilyen magyar ilyenkor kimegy az állami ünnepségre. Ekkor még nem tudtuk, hogy mi lesz, de sokan ennyit se próbáltak meg: aki nem érzi egy ilyen évforduló súlyát, az egyszerűen nem érti meg, hogy miről beszélek. Nem arról beszélek, hogy tüntetni kell menni: csak emlékezni. Akkor talán megláthatod, mi van az utcán.

Dél környéké a Corvin közben gyülekezett a tömeg a rendőrség jóvoltából, ők terelték ugyanis olyan ügyetlenül az embereket, hogy összetalálkoztak. Itt a szánalom különböző formái jelentek meg, kezdve az értelmetlen kornyikálástól az önjelölt szónokokig, de valamiféle vezér vagy legalább informátor nem született. Valami teherautón néhány fölkéreckedett hatvanéves rázta a ****ét, teljesen kiöregedett Budapest Parádé jelleget alkotva, ám végül egyre hangosodtak azok, akik szerint itt az ideje elindulni a Kossuth térre, visszafoglalni, ha úgy tetszik. Érdekes módon a tömeg élére provokátorszerű emberek kerültek, például egy önjelölt bőrkabátos népvezér mindenképpen meg akarta osztani a tömeget, de kinéztem belőle, hogy ez nem a kijelölt feladata, csak tényleg ilyen hülye.

A rendőrség azonban természetesen nem akart elengedni bennünket a Kossuth Lajos térig: bár sorra bontották le előttünk a kordonokat, hirtelen egy sorfal előtt találtuk magunkat. Néhány nagyon okos egybekopasz kifundálta, hogy az lehagyott kordonokból állítsunk saját kordont magunk elé, mert akkor az föltartóztatja őket, bár arra nem gondoltak, hogy minket is. Fölhúzták, mi meg ledöntöttük magunknak.
Ekkor még nem gondoltuk, hogy oszlatnának. Nem is értettük miért tennék, hiszen eddig teljesen békés mederben folyt az egész. Nemzeti színű lobogók tucatjait lóbálva a nemzeti ünnep napján az emberek az utcán tartózkodtak. Nem volt okuk, mert egy büdös rossz szót nem hallhattak. Képzelhetitek, milyen nagy volt a meglepetés, amikor belőtték az első könnygázgránátot a tömegbe… Talán kijárási tilalom lenne? Mire föl? Senki nem értette, miért csinálják, elképesztő volt.

A rendőrök állatként viselkedtek, szó szerint habzott a szájuk a dühtől: belőtték egy ház nyitott ablakán a gránátot, és közeledtek. Már ekkor mondtam, hogy kellene nekünk egy busz, de végül az én segítségem nélkül sikerült egy trolit keresztbe állítani az úton. Meghallottuk, hogy egy kiállított tankot is sikerült beindítani, hihetetlen blamázs, de ezt egy vízágyús kocsi megállította. Állítólag valósággal meglincselték a rendőrök a vezetőjét.

Egy Don Pepe pizzéria közelébe húzódtunk, jó messzire a tömeget kettévágó rendőröktől. Az emberek békésen ettek az asztaloknál, csak annyit láttak, hogy sok szirénázó rendőrautó hajt el a környéken. Esküszöm, a saját szememmel láttam, elképesztő volt: fél óra múlva a rendőrök megindultak, és összeverték a pizzériát is! Az emberek nem értették, mi történik: az egyik percben még ették a pizzát, a következőben pedig már a rendőrök gumibottal verték őket! Nem volt felszólítás! A saját szememmel láttam, hogy egy kisgyermeket is szájon vágtak, aki a szüleivel ebédelt!

Hihetetlenül vadak voltak, de ez még a legeleje volt. A Deák Ferenc térnél csak egy kordonba ütköztünk. Próbáltunk beszélgetni a pajzsos rendőrökkel, de csak egy kamerás kollégájuk jelent meg, és közelről fölvette az arcunkat. (Érdekes, mert egy helyes lánnyal szóba álltak.)

A tüntetők nem tudom, hogy mind tüntetők voltak-e: sokan tényleg értetlenül álltak, hiszen csak a nemzeti ünnepen ünnepelni szerettek volna. Az emberek menekültek a rendőröktől, míg mások éppen csak fagylaltot vettek. Hihetetlen ellentétek ezek, de sokan ezt nem hiszik el, ha nem látják: futsz, a hátadban érzed a tömeg nyomását, melletted gránát hullik, emberek esnek el, mindenki üvölt. Láttam egy töpörödött öregembert, aki lépni is alig bírt, biztosan utolérték a rendőrök. Isten óvja.

A mára biztosan csőcseléknek hazudott tömeg legkeményebb megmozdulása néhány elejtett zsebkendő lehet csak, mert eleinte más nem történt. A rendőrség kegyetlenül lépett föl: nem a józan keménységgel, hanem eszeveszetten. A tömegbe, szemmagasságba lőtték a gránátokat, gumilövedékeket, több mint száz sérültet, több komolyat okozva. A Blaha Lujza tér és az Astoria között a templomba hívta a menekülőket a pap, s a hátsó ajtón menekítette ki őket, míg a Rókus Kórház lelkiismeretes alkalmazottai beengedték az illemhelyre az elfáradt fiatalokat.

Nehéz erről beszélni, mert mit lehet mondani annak, aki esetleg ilyet még nem élt át? Kemény dolog, mert úgy érzem, már van ok félni a rendőröktől, mert most eszetlenül bevadultak, nem tudom, mit akarnak elérni. Szánalmas és szégyen, hogy eközben a vezetők a szabadságról pampogtak a követeknek, úgy, hogy több száz méteres körzetben lezárták a Kossuth teret. A Kádár-korszakban nem fordult elő olyan, hogy egy nemzeti ünnepről a nemzetet, pont a népet zárják ki: magunknak masíroztattak pár díszkatonát, magunknak csináltak egy ünnepet. Senki nem lehetett ott, a magyar csak a tévén keresztül élvezhette az emlékezést, esetleg könnygázban fuldokolhatott, pártállásától függetlenül. Szégyen és gyalázat, mélységesen elkeserítő.

Mit képzelnek, mit akarnak? Ez már tényleg provokáció! Félek már ettől, meddig mennek tovább? Mit várnak, csináljon a tömeg Molotov-koktélokat, vegyenek fegyvert? Előfordulhat, és akkor a hatezer rendőr a harmincezer emberrel szemben el fog pusztulni. Bosszút fog állni az, akinek a szemét kilőtték tegnap este, akit összevertek, mert haza akart menni, akit elértek, mert lassan futott vagy megsérült! Ha itt utcai harcokat akarnak, megkapják, de az emberek elkeseredett bosszúja szörnyűbb lesz, mint amire a többség emlékszik! Ezt nem fogják sokáig bírni ezek az emberek. Nem az erőszak a megoldás az ő oldalukról sem, ha viszont azt hiszik, könnyen megjárhatják.

Nem tetszik az a főváros, amelyben minden este össze kell csapni a rendőrökkel, és a vezetés még mindig másra mutogat, az emberek reggel nyugodtan mennek munkába, hazudnak a tömegről és leköpik őket. Meddig még? Nem sokáig, barátaim, lehet, hogy nem sokáig.

enmagam.freeblog.hu[/quote]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 28, 2006 7:40 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote]Az ENSZ kínzás elleni bizottsága a budapesti rendőrterrorról
2006-11-28. 13:31:05

"A Bizottságot különös aggodalommal töltik el a 2006 szeptemberében és októberében Budapesten lezajlott tüntetések során történt rendőri fellépésre – aránytalan kényszerítő eszköz használatra és bántalmazásokra – vonatkozó híradások" – áll az ENSZ emberi jogi főbiztosságának égisze alatt működő kínzás elleni bizottság (Committee against Torture – CAT) Magyarországról kiadott legfrissebb jelentésében.

A testület megállapítása szerint a magyar államnak fokozottabban kell ügyelnie az emberi jogok érvényesítésére, biztosítva a jogellenes intézkedésekkel szembeni zéró tolerancia elvének betartását a rendőrségi hierarchia minden szintjén és a büntetés-végrehajtásban is.

A kínzás elleni bizottság ajánlása szerint lépéseket kell tenni annak érdekében, hogy a rendvédelmi szervek csak a szükséges esetekben és mértékben alkalmazzanak erőszakot: ennek érdekében pontos definíciókra és szabályokra van szükség, amelyek betartását is következetesen ellenőrizni kell – áll a Magyar Helsinki Bizottság közleményében. A bizottság ugyancsak aggodalmának adott hangot azzal kapcsolatban, hogy kiderült: a szeptemberi-októberi demonstrációk alatt fellépő rendőrök nem viseltek azonosító jelvényt. A testület kijelentette: biztosítani kell, hogy a rendvédelmi szervek dolgozói mindenkor azonosíthatóak legyenek.

A CAT figyelmét a szeptemberi-októberi budapesti eseményekre a Magyar Helsinki Bizottság (MHB) hívta fel: a kínzás elleni bizottság novemberi ülésére készített kiegészítő tájékoztatójában az MHB jelezte, hogy miközben a zavargásokkal szembeni rendőri fellépés jogi alapja megkérdőjelezhetetlen, az intézkedéssorozatban számos alkalommal történtek túlkapások, amelyeket egyebek között tévéfelvételek is bizonyítanak.[/quote]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 28, 2006 8:12 pm    Hozzászólás témája:
 
http://www.kossuthter.com/hu/node/2267/play

Mikor lesz az, amikor már csak történelem lesz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 28, 2006 10:27 pm    Hozzászólás témája:
 
Sacc 50 év... feltéve, hogy lesz még történelem! Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 04, 2006 8:58 pm    Hozzászólás témája:
 
Nem az a lényeg, hogy mit mond, hanem, hogy milyen színű mondja: http://index.hu/politika/belhirek/?main:2006.12.04.&290775
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Politika
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
12 / 12 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség