Boxutca - avagy most jól megmondom...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egyéb

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 2:52 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
klincsekattila!

Valóban szép tett volt a WinCE-től, hogy létrehozta ezt a fórumot, de nagyon remélem, hogy nem azért tette ezt, hogy csak a saját, és elvtársai hangjában gyönyörködjön!

Ha igen, akkor nem különbözik az isaszeg.hu-n a fórumot letiltó úriembertől (talán csak az észbeli képességekben!).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 3:00 pm    Hozzászólás témája:
 
Az IQ téma már az isaszeg.hu-ról gyűrűzött át és meglepődve láttam itt is ami kiváltotta bennem ezt az elenszenvet. Igenis zavar ha valaki azzal próbál felülkerekedni valakin, hogy a saját inteligencia hányadosát taglalja. Személyesen nem tudom mennyi az IQ-m, de nem is érdekel.

Annak nagyon örülök, hogy a játékot megcsináltad mert érdekes és olvasgattam is egy ideig, de sajnos az nem feledteti velem mi folyik párhuzamosan a többi témában.

Tévedés ne essék nem te vagy csak a szálka a szememben hanem a többi kedves fórumozó is aki nem képes normálisan kommunikálni itt. Abban már nem tudok neked segíteni, hogy ez a savas téma neked ennyire maradandó nyomot hagyott én teljesen elfelejtettem már sőt anno se vettem komolyan az ott leírtakat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 3:06 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Random!

Nem vagyunk egyformák! Én valószínűleg érzékenyebb vagyok. Talán azért is, mert eddig nem találkoztam ilyen emberekkel!

Tőled pedig ismételten elnézést kérek, ha bántó, illetve zavaró volt számodra az eddigi megnyilatkozásom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 3:20 pm    Hozzászólás témája:
 
pwagner írta:

[quote]Talán, ha itt nem találkoztam volna az első belépésemkor (még az isaszeg.hu-n) antiszemitizmussal, rasszizmussal, és nem javasolták volna, hogy igyak savat, akkor én sem válaszolgattam volna csúnya stilusban![/quote]

Nem kell mosakodni már teljessen felesleges Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 3:22 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
klincsekattila!

Csak annak kell mosakodnia, aki koszos.

Kérlek reagálj a másik topikban írtaakra (isaszegi utak), s majd azután reagálok, ha reagálok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 5:02 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
klincsekattila!

Látod ez a baj! Te nem vagy hajlandó semmilyen normális lépést megtenni! Szomorú lehet, ha valaki ennyire mélyen rosszindulatú!

Ugyebár én ezeket írtam az iisaszegi utak topikon Neked:
"klincsekattila! Mi lesz a harmadik kérés után? Lelősz? Az isaszegi utak témában már leírtam ide, hogy miket mondtam korábban az isaszegi lakossági fórumon. Arra Te sem reagáltál. Beszélgessünk ezután emberi hangon, és csak az egyes témákról! Az emberi hangon beszélgetésbe szerintem nem fér bele a folyamatos hülyézés, aljasozás, és nem fér bele a háttérben kavarás sem! Tegyél ünnepélyes ígéretet, hogy nem hívogatod a párttársaimat lélekszakadva (éjjel fél egykor pl.), ha éppen haragszol rám, s nem adsz át nekik a továbbiakban semmi olyan anyagot, amit te állítasz össze a bűneimről, és nem kérsz rólam, s a családomról infókat a párttársaimtól, hogy aztán azokat valahol (pl. itt) megpróbáld felhasználni ellenem (bár még mindig enm értem, hogy mire volt jó, hogy megkérdezted tőlük a Pági nevét, s aztán itt közhírré tetted?)! Meg tudunk állapodni?"

Erre te ezt válaszoltad:
"pwagner írta: Idézet:
Tegyél ünnepélyes ígéretet, hogy nem hívogatod a párttársaimat lélekszakadva (éjjel fél egykor pl.), ha éppen haragszol rám
Nem telefonáltam éjjel fél egykor!!!! Nem haragszom rád (miníg is csak szántalak) pwagner írta: Idézet:
s nem adsz át nekik a továbbiakban semmi olyan anyagot, amit te állítasz össze a bűneimről,
Magad montad nem én.... bűnös vagy!!! pwagner írta: Idézet:
és nem kérsz rólam, s a családomról infókat a párttársaimtól, hogy aztán azokat valahol (pl. itt) megpróbáld felhasználni ellenem
A gyengébbek kedvéért még egyszer Soha nem kértem A PÁRTTÁRSAIDTÓL infókat sem rólad sem családtagjaidról!!!!! De honan is tudok rólad egy két dolgot????? Szerintem mindenkiben meg van a képesség egy kis nyomozáshoz,felderítéshez, hát benem is megvan ez!( Ja és még egy pici kapcsolatrenszer sem árt ) Tudod más meg a matematikában jó! Megállapodás miről??? Kivel??? UI: Wince!!! Így tegyél át minket együtt, kénytelen voltam ide válaszolni mert itt lettem megszólítva Bocsi. "

Első hazugságod, hogy te okosan kinyomoztál valamit rólunk. Ezt nem tehetted meg, hiszen engem a nevem alapján nem találhatsz meg Isaszegi adatbázisokban, a Pági nem a feleségem, semmilyen hivatalos kapcsolatunk nincs, és a neve nem nyomozható ki abból, hogy pági, és Isaszeg.

Isaszegen három ember van, aki tudta a nevét ez alapján és a velem kapcsoltos viszony alapján. Az egyik az Édesanyja, akinek a neve semmiben sem hasonlít az enyémre sem, és a Págiéra sem. Ezen kívül két itt is néha előforduló MSZP tag ismerte ezeket az adatokat.
Tehát csakis tőlük tudhattad meg!!!

Valóban felhívtad éjfél tájban egy prominens párttársamat, hogy bepanaszolj neki, s ő ezt nehezményezte, mert nem szeret veled, főleg éjjel diskurálni! Ezt vele tisztázd!

És ennek a prominens párttársamnak, aki nem internetezik történetesen, mert nincs ilyen bolondságokra ideje (dolgozó ember!) valóban átadtad kinyomtatva, és a kényedre-kedvedre átalakítva az itt lefolyt vitáink egy részét. Ezt Ő maga mutatta be többünknek!

klincsekattila!

Még a hazugságaid ellenére is azt kérem tőled, hogy ünnepélyesen fogadjuk meg itt nyilvánosan, hogy nem cseszegetjük egymást tovább!

Én megfogadom, hogy ezután is csak akkor kezdelek pellengérre állítani, ha folytatod az üzelmeidet!

Soha nem volt rám jellemző ez az alpári stilus, amit itt átvettem tőletek, s ezért is (bár szórakoztatóak vagytok) szeretném, ha nem kényszerítenétek rá!

Maradjunk meg a pozitív eszmecserék szintjén! Próbáljunk valóban tenni Isaszeg jövőjéért, az isaszegi emberekért!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 5:47 pm    Hozzászólás témája:
 
pwagner!!! Teszem a magam dolgát ,s te is tedd a magadét!! Menj vissza oda ahonan jöttél! Irány az IWIW!
Ez volt az utolsó kérés Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 5:54 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
És most mi következik?

A törlés, ami a Kocsis úr módszere, vagy a másik módszer, amit nem mondunk ki itt, mert meg van tiltva éppen mindkettőnknek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 6:00 pm    Hozzászólás témája:
 
Miért kellene téged törölni???
Tartalmas beírásaid mindenki számára mementó, és fontos az utókor számára is!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 6:01 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Köszönöm! Ezt ígéretnek veszem! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Mózes Attila Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.09. Vasárnap 5:53
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Isaszeg, Május 1. utca 21.

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 6:04 pm    Hozzászólás témája:
 
Smile Na, még a végén normálisan is fogtok tudni beszélgetni egymással! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 6:14 pm    Hozzászólás témája:
 
Tőlem veheted annak, sőt másnak is Wink Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 6:21 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Rajtam eddig sem múlt a normális hangvétel! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 6:28 pm    Hozzászólás témája:
 
HUUUUUUUUUUHA!!
Ezt azért talán még se, wagner gyerek nem repedezik a plafon mikor ilyet állítasz??? Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Mózes Attila Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.09. Vasárnap 5:53
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Isaszeg, Május 1. utca 21.

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 6:33 pm    Hozzászólás témája:
 
Naaaaa, már megint rossz felé megy ez a beszélgetés!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 6:56 pm    Hozzászólás témája: :)
 
Nem hagyom! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 7:14 pm    Hozzászólás témája:
 
Bocsi Attila csak reflex volt Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 7:29 pm    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]Rajtam eddig sem múlt a normális hangvétel! Smile[/quote]
Tudjuk!
Ezt hangoztatod már hetek óta, de ebből vajmi keveset sikerült összeerőlködnöd! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 8:38 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Razz Razz Razz Razz Razz
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 9:40 pm    Hozzászólás témája:
 
Kedves Babi!

"Kedves WinCE és kekduna! Igaz, én nem szóltam hozzá egy politikai témájú dologhoz sem, és igaz, hogy nem álltam le egyikőtökkel sem veszekedni, senkit nem neveztem sötétnek, nem próbáltam a nézetei miatt a földbe döngölni."

Lehet hogy nem politizáltál, inkább tetted volna, ha már olyan topikba tévedtél.Arra viszont mindig szántál időt, hogy egyeseket " földbe döngölj".
Ha nem így érzed, olvass vissza, de MINDENT!
Úgyhogy inkább hallgass, vagy beszélj tisztelettel, ne kritizálj felkészületlenül. Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Wink


A hozzászólás legutóbb kekduna által Szer. Máj. 03, 2006 10:12 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 9:44 pm    Hozzászólás témája:
 
Szia szépszemű!

Mostanában nagyon begorombultál mi a baj????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 10:00 pm    Hozzászólás témája:
 
Szia Attila!

Ismersz! Általában igyekszem jól érezni magam egy kis fecsegéssel, de ahogy itt a"nem politizáló emberkék", és néhány baloldali feledteti velünk a valós problémákat! És közben a saját stílusukkal vádol néhányunkat! Hamarosan, ha nem fejezik be láthatják véleményemet.De igazán! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 04, 2006 9:23 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="kekduna"]Kedves Babi!
Lehet hogy nem politizáltál, inkább tetted volna, ha már olyan topikba tévedtél.Arra viszont mindig szántál időt, hogy egyeseket " földbe döngölj".
Ha nem így érzed, olvass vissza, de MINDENT!
Úgyhogy inkább hallgass, vagy beszélj tisztelettel, ne kritizálj felkészületlenül. Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Wink[/quote]

Kedves kekduna!
1. Teljesen mindegy, melyik topicba tévedtem, ugyanis mindben politizálás folyik. Ami viszont nem érdekel (pl.: politika), és ezért nem is értek hozzá, ahhoz a témához eddig sem, és ezek után sem kívánok hozzászólni!
2. Igyekeztem mindent elolvasni eddig is.
3. Nem tudom, mire gondolsz, hogyan és mikor döngöltem a földbe bárkit is?! Megtennéd, hogy felvilágosítasz?
4. Azt is mondd meg kérlek, hogy mikor voltam tiszteletlen, vagy mikor kritizáltam, mert ezekre sem találtam példát! Shocked
Köszi! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 04, 2006 9:26 am    Hozzászólás témája:
 
Elolvasva a tegnap este óta született szösszeneteket én lazán törölném az egészet és kiosztanék fejenként 1 napi pihenőt ha nem elég akkor többet.

A személyes vitát kedves emberek jó lenne ha nem a fórumot összeszemetelve intéznétek el. Engem kicsit se érdekel melyik pártárts kit miért hívott mikor és honnan. Szóval nem kell itt nyílvánosan bizonygatni senkinek se az igazát. Van olyan opció, hogy privát üzenet nem ártana azokat használni.

Amúgy meg okos enged szamár szenved. Ha az egyik fölhagyna a válaszolgaátssal az egész elülne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 04, 2006 1:39 pm    Hozzászólás témája:
 
Random!

Abszolút egyetértek veled, olyannyira, hogy én néha így is teszek.DE. Ezután, ha írunk valami számunkra fontos kritikát, vagy véleményt, esetleg tényeket a nagyvilágból, gondolom figyelem elterelés végett / ez neked is szól Babi, ha tényleg mindent elolvasol/, de őrültségekkel bombáznak néhányunkat. Meg is vagyunk néha nevezve. Ezzel nem értek egyet. A kedvesek ne minket ócsároljanak, ha lehet, fűzzék hozzá véleményüket, vagy ha nincs kukkoljanak.
Véleménynyilvánításod rengeteget változott, pozitív értelemben, már meg is akartam jegyezni, de olyan sok hozzászólás futott be, hogy lekéstem. Ahelyett most fogadd "dícséretemet", ha elfogadod.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 04, 2006 2:11 pm    Hozzászólás témája:
 
Nem kell figyelemre se méltatni szerintem a személyeskedő válaszokat mert úgy érzem az csak kötözködés aki érvekkel nem tud valakit meggyőzni az folyamodik a személyeskedéshet. Tipikus politikusi eszköz.

Kezdek beletörődni a helyzetünkbe itt, hogy minden személyeskedésbe és politikai vitába fullad ilyen szinten félek attól ezek az emberek mit tennének a falu vezetésében a mi érdekünkben. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 04, 2006 3:02 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="kekduna"]...Ezután, ha írunk valami számunkra fontos kritikát, vagy véleményt, esetleg tényeket a nagyvilágból, gondolom figyelem elterelés végett / ez neked is szól Babi, ha tényleg mindent elolvasol/, de őrültségekkel bombáznak néhányunkat. Meg is vagyunk néha nevezve. Ezzel nem értek egyet. A kedvesek ne minket ócsároljanak, ha lehet, fűzzék hozzá véleményüket, vagy ha nincs kukkoljanak...[/quote]
Őszintén szólva, még mindig nem értem, hogyan jöttem én ebbe a képbe, és mi kivetnivalót írtam, de biztosan bennem van a hiba! Részemről a téma lezárva. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 04, 2006 4:37 pm    Hozzászólás témája:
 
Babi!

Szerintem jól látod. Javaslom olvass, és láss! Ha nem kritizálsz mások nyelvén, örülni fogok, kössz.
Egyébként, ha olyan topikokba tévedsz, ami az életünkről szól, számolni kell azzal, hogy a politikával találod magad szembe. Életünket ugyanis rajtunk kívül, főleg a politika alakítja. Mondhatnám fordítva is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 04, 2006 4:42 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Random_"] Tipikus politikusi eszköz.

... ilyen szinten félek attól ezek az emberek mit tennének a falu vezetésében a mi érdekünkben. Sad[/quote]

Gratulálok! Ehhez már nem is fűzök többet!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 04, 2006 7:14 pm    Hozzászólás témája:
 
Pedig fűzhetnél?!?! Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 04, 2006 7:40 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Random_"]Elolvasva a tegnap este óta született szösszeneteket én lazán törölném az egészet és kiosztanék fejenként 1 napi pihenőt ha nem elég akkor többet.[/quote]
Ezt megbeszéled Alexanderrel is? Laughing
Sajnos nem értek a nyelvén, így nem tudom Neki elmagyarázni a "miért"-eket és a "hogyan"-okat Exclamation Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 05, 2006 8:51 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="kekduna"]Életünket ugyanis rajtunk kívül, főleg a politika alakítja. Mondhatnám fordítva is.[/quote]

Szerintem meg pont nem szabadna, hogy a politika nagyon befolyásolja az életünket. Gondolok itt arra, hogy egy községi fórumon politikai vitát kavarnak egy utcából vagy egy szemétlerakóból. Vihar egy kanál vízben mondhatni. Ha annyira politizálni akarnak az itt írogató emberek járjanak önkormányzati ülésekre meg pártok üléseire.

Nem kell már kampányolni ősz meg még kicsit messzebb van nyugodjatok meg srácok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 05, 2006 8:01 pm    Hozzászólás témája:
 
Random írta:
[quote]Szerintem meg pont nem szabadna, hogy a politika nagyon befolyásolja az életünket. Gondolok itt arra, hogy egy községi fórumon politikai vitát kavarnak egy utcából vagy egy szemétlerakóból. Vihar egy kanál vízben mondhatni. Ha annyira politizálni akarnak az itt írogató emberek járjanak önkormányzati ülésekre meg pártok üléseire[/quote]

Te pedig Random mehetsz másik fórumra beszélgetni ahol az a téma ami a te szájad íze!
Itt ezen a fórumon sok egyébb más melett a politika is téma,sőt a szemétbánya ügye még tovább is gyűrűzik nemsokára magasabb kategóriákba.
Szóval,ha nem tetszenek bizonyos dolgok nyiss egy neked, és izlésednek megfelelő topiot, igérem politika mentessen fogok ott hozzászólni! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 05, 2006 8:45 pm    Hozzászólás témája:
 
Random_!
Állj meg egy pillanatra és gondolkozz el:
Mint tapasztalhatod, Isaszegen nagyon rossz minőségben épül a kiválló minőségűnek kikiáltott szilárd burkolatú út...!
Csupán az ellenkezőjét próbálják bebizonyítnai.
A kiválló minőségű utak építése most is zajlik, csak a minőségen javítani kellene pozitív irányban.
Ellenkező esetben 5 év múlva szitkozódhat mindenki, hogy nagyobb gödrökön kell zötykölődni, mint eddig. Sőt! Újra fizethet, ha ismét "siklani" szeretnénk autóinkkal!
Senki nem Fideszezik, Mszp-zik, MDF-ezik, SzDSz-ezik... Idea
Ha úgy szólna, hogy pl "a Fidesz isaszegi szervezete felhívja a T. lakosság figyelmét... vagy érintettekét..." vagy akármi... Ekkor joggal elmondható, hogy kampányszagú...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 05, 2006 9:24 pm    Hozzászólás témája:
 
Köszönjük Wince!
Sőt a szemétlerakó ügye is pártmentes, csak nem Kocsismentes!!
Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 05, 2006 9:51 pm    Hozzászólás témája:
 
Ez igaz! Teljesen meg is feledkeztem róla... Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 05, 2006 9:54 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Random_"]

Szerintem meg pont nem szabadna, hogy a politika nagyon befolyásolja az életünket.

Nem kell már kampányolni ősz meg még kicsit messzebb van nyugodjatok meg srácok.[/quote]

Ez nem kívánságfüggő, hanem szükséges esetleg rossz, de így van. Ha belegondolsz, majd belátod, hogy igazam van.

Hogy mikor kell elkezdeni kampányolni, az a politikusok felelőssége, de a körülöttünk élők véleményét formálni, ha tudunk tenni valami kis jót, kötelességünk. Ha esetleg a sors úgy hozza, hogy személyesen megismersz minket, ezeket a dolgokat majd helyre tudod tenni. Addig olvass türelmesen, ami nem tetszik csak fusd át. Én is ezt teszem azzal a hozzászólással, ami számomra értéktelen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 05, 2006 9:57 pm    Hozzászólás témája:
 
kojak, WinCE!

Köszönöm hogy szóltatok néhány szót az igazság mellett, mert remélem is, hogy az nem odaát van. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 05, 2006 10:07 pm    Hozzászólás témája:
 
Itt vagyunk szépszemű, s ahogy van időnk a magunk módján reagálunk minden igaztalan vádra, vagy félreérthető hozzászolásra. Laughing Laughing Laughing

Még akkor is, ha az egy-két embernek nem is tetszik! Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 08, 2006 8:29 am    Hozzászólás témája:
 
Jó csináljátok csak látom nagy az összefogás.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 08, 2006 10:01 am    Hozzászólás témája:
 
Random!
Miért baj, hogy van összefogás ???
Téged zavar??
Mi a rossz abban, ha emberek egy bizonyos cél, eszme, szándék..stb.. mentén összefognak??? Wink Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kolok Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:10
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Magyarország

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 09, 2006 3:45 pm    Hozzászólás témája:
 
Összefogás frakció!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 10, 2006 11:28 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="kojak"]Random!
Miért baj, hogy van összefogás ???
Téged zavar??
Mi a rossz abban, ha emberek egy bizonyos cél, eszme, szándék..stb.. mentén összefognak??? Wink Wink[/quote]
Ezzel semmi baj a megfelelő témában. De ez a galiba itt abból indult ki, hogy meg mertem jegyezni, hogy ez az egész Isaszeg Fórum semmi másról nem szól csak politikáról, és az emiatti "vitákról". (Ezt a mai napig fenntartom!) Nem abban kéne összefogni, hogy - egyszerűen fogalmazva - egyes emberek (pl. én) ne szóljanak bele, hogy ti hol, és miről akartok cseverészni!
Ehhh... én vagyok a hülye, hogy érdekel ez az egész! Részemről tényleg befejeztem a magyarázkodást. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 10, 2006 11:54 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="Babi"][quote="kojak"]Random!
Miért baj, hogy van összefogás ???
Téged zavar??
Mi a rossz abban, ha emberek egy bizonyos cél, eszme, szándék..stb.. mentén összefognak??? Wink Wink[/quote]
Ezzel semmi baj a megfelelő témában. De ez a galiba itt abból indult ki, hogy meg mertem jegyezni, hogy ez az egész Isaszeg Fórum semmi másról nem szól csak politikáról, és az emiatti "vitákról". (Ezt a mai napig fenntartom!) Nem abban kéne összefogni, hogy - egyszerűen fogalmazva - egyes emberek (pl. én) ne szóljanak bele, hogy ti hol, és miről akartok cseverészni!
Ehhh... én vagyok a hülye, hogy érdekel ez az egész! Részemről tényleg befejeztem a magyarázkodást. Laughing[/quote]


Na igen aki meg akar érteni valamit az meg is tud. Pontosan erre gondoltam. Hanyagolom a fórumot mert írni ide bármit is az teljesen hiábavaló.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 10, 2006 5:02 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Random_"]


Hanyagolom a fórumot mert írni ide bármit is az teljesen hiábavaló.[/quote]

Sajnálom, hogy így látod. Gyakran írtunk hozzád egyetértő, vagy elmarasztaló válaszokat egyaránt. Miért is lenne baj ha nem csupán politikáról írnál. Csak ne a politikai topikba. Ha pedig idetévedsz, miért csodálod, hogy politikával kell szembesülnöd?
Ha nem érdekel, ne nyisd meg. Csak ennyi, s már nem is kell zsörtölődnöd.
Már kértem, hogy írjatok ti is legfőbbképpen a kritikák helyett, arról ami titeket érdekel, továbbá mi is tájékozottabbak leszünk általatok. Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 10, 2006 6:14 pm    Hozzászólás témája:
 
Nem ez a baj.
Akármiről is van szó, akármilyen topikot nyit -akárki...
A téma a politikára, a politikai hovatartozásra vagy éppen két fél egymással kivívott ellenszenvére stb terelődik.
Nem kell messzire menni, csak a zene topikba.
Olyanok alkottak ott véleményt és olyasmiről, amihez vajmi keveset járultak/járulnak hozzá... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 10, 2006 8:50 pm    Hozzászólás témája:
 
Valóban, WinCE! Nálad is van igazság.
Ám mégis a külső, megszólaló szemlélő minket vádol, ő maga meg észre sem veszi, hogy " elrontja" kötözködésével az egész fórumot. Hacsak,nem ez a célja? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 10, 2006 9:22 pm    Hozzászólás témája:
 
"Szemlélődő", még ide nem "rondított" Exclamation Idea Idea Idea Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 10, 2006 9:24 pm    Hozzászólás témája:
 
Azt hiszem, az össze-vissza politizálásnak több oka volt, de a legvalószínűbb az az, hogy új volt ez a fórum, és a másikon például ez sem zavart senkit. Amúgy kellett hozzá partner is.
Na meg egy kis kampány időszak.
Kár sértődni. Engem például egy személyen kívűl senki nem zavart.
Befogom tudni tartani, hogy a helyén politizáljak, viszont az isaszegi közéletben is van poitika, ha tetszik ha nem.
Különben meg tényleg az a megoldás ha mindenki nyit olyat, amiben kedvét leli.
Pl: A másikon megnyitottam a vicc topicot és hosszú ideig egyedül rakosgattam fel rá amikor olyanom volt. Majd jött Mózes Attila és Ő is kedvét lelte benne, mint itt. Smile Én örülök neki, mert olvasom és szeretem is a viccet, csak most régóta nincs hozzá hangulatom.
Majd lesz ez még másképp is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 10, 2006 9:27 pm    Hozzászólás témája:
 
Ja és a zene!
A másikon azt is én nyitottam és jött Wince, akitől most követelem, hogy folytassa. Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egyéb
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség